O nás

Getfin s.r.o. je spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na finančnom trhu v segmente poskytovania úverov, finančného leasingu a faktoringu.

Univerzálne finančné služby poskytujeme na profesionálnej úrovni prostredníctvom siete vyškolených obchodných pracovníkov na celom území SR. Našim klientom kedykoľvek poskytujeme riešenia na všetky otázky a problémy.

Prednosťou našich úverov a pôžičiek je rýchlosť, univerzálnosť, možnosť navýšenia a opakovania sa úveru.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne tak aby sme financovanie prispôsobili čo najlepšie pre daného klienta. Profesionálne, diskrétne a korektné jednanie je pre nás samozrejmosťou.

Sme Vašim kompetentným partnerom pre financovanie tovaru, automobilov, technológií, nehnuteľností, financovanie projektov a iných riešení.

Opýtajte sa nás, keď chcete vybaviť úver, leasing, alebo chcete rýchlo a efektívne prefinancovať vozidlo či nehnuteľnosť za čo najlepších podmienok.

Naše služby poskytujeme jednotlivcom, malým a stredným podnikom a skupiny.

Okrem toho poskytujeme individuálne a kompletné poradenstvo, rovnako ako rýchly a profesionálny servis v oblasti financovania.

Našim klientom ponúkame individuálne poradenstvo, okamžité vhodné riešenia, na mieru šité koncepty a optimálnu starostlivosť.

Spĺňame vysoké nároky a požiadavky našich klientov a presviedčame svojich zákazníkov maximálnou flexibilitou.

Getfin - pravý partner pre financovanie!

tlač